Коментарі

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zemliak (анонімно) 1 листопада 2011  Заборонене мистецтво: свобода страху

Художник-емiгрант. Живу на заходi 20 рокiв.
В будь якiй цивiлiзованiй захiднiй країнi така виставка немислима!
Є загальноприйняте ТАБУ на будь якi, не тiльки сатиричнi, iронiчнi i тд. iнтерпретацiї нацiональної, етнiчної, расової тематики художниками.
Це було б самогубством не тiльки для автора-художника але й для куратора виставки, зрештою вони не змогли б її вiдкрити.
А от в Українi благодать- Велике Гуляй Поле!
А цей львiвський хлопчина Сiлантєв шустрий, "зелень" чує нюхом! , не зважаючи на те шо в англ. мовi слово "сiли" перекладається як "дурацький".
Речi Сiлантєва - це "анекдоти про Чукчу,.... дуже "глубокомислєнно".
Хочете щоб Українське мистецтво сприймалося у Свiтi? спершу навчiться бути толерантними до людей серед яких ви живете.
Xочете в Європу- забудьте анекдоти про Чукчу, Хохла, Англiчанiна, Русского i Грузiна, Гондурас i Донбас: тут це не сприймається.
Hе можете?, не хочете?
Tодi дорога одна - в Рускiй Мiр.

 
 
Олександр (анонімно) 31 жовтня 2011  Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

Чудово

 
 
 
 
 
 
 
 
silskyj-punk 
Володимир Малишенко 25 липня 2011  Борис Гребенщиков: «Ще невідомо, де краще: у хорошій галереї чи в лісі»

О, радість моя невичерпна, я вері вдячний за відповідь. Перепрошую, що так дитинно реагую, але мене і справді тішить наше саме переписування, а не гризотня.
Цілком і повністю підтримую думку про задвигання раціо на задній план. Чомусь миттєво спало на думку слово Андруховича "мій пане, який нерозумний світ..." (вірш "Грифон", який, до речі, був покладений на музику Чубаєм).
Щодо порад від себе... ну, це ? мене заганя у глухий кут. Досить складно говорити про цілі музичні формації. Хіба що окремі композиції можна виділити. На вихідних, наприклад, проймався творчістю Павла Нечитайла і Очеретяного кота - запала в душу та голову пісня "Хазяїн", а ще в мені гарцюють "Лошаки" від гурту Пропала Грамота...
Ну і "відрізана голова", яку Вій презентував на mp3 (в альбомі вона надто веселою вийшла, хоча теж торкає), і "вальс" від Щастя, і "Вальсок" від "тріо" Криголам...
Так взагалі-то багато чого можна називати. Проте. Маю один рецепт (до речі, однойменна пісня від Крихітки (яка колись була Цахес) теж доволі цікава), мотай на вуса: береться саунд форж або будь-який інший рубальник mp3, заганяється туди, щось не свіже (точніше, не радіоформатне) від InExtremo, акуратно вирізаються голосові ділянки, зберігаємо... оп-ап... і отримуємо чудову музику, так би мовити інструментал. Ось.
Поки що все.

 
 
 
 
 
 
 
Сторінки: 71234567next
    Ctrl →